Srpen 2018

Meghan and Harry attend the 'Hamilton' Gala performance in London (August 29)

31. srpna 2018 v 15:16 | Posted by: Ashley | © markle-meghan |  Gallery Updates

Po jednadvaceti dnech absolutního pusta jsme se konečně dočkali :D Harry a Meghan ve středu dorazili do divadla Victoria Palace v Londýně na představení muzikálu 'Hamilton', které se konala na podporu jejich organizace Sentebale. Večer byl naplánován tak, aby zvýšil povědomí a získal finanční prostředky pro jejich práci s dětmi a mladými lidmi ovlivněnými HIV. Absolutně mě okouzlil Meghanin outfit, ta tentokrát zvolila výraznější líčení očí, které u ní normálně moc nevidíme (a které na ní od teď zboňuju), a elegantní černé šaty, které připomínají vrškem dámské sako od kanadské značky Judith & Charles. Docela mě překvapila délka šatů, kterou si samozřejmě Meghan může dovolit, ale teď jako vévodkyně, s faktem, že se to podle královského "dress kódu" úplně nehodí tím jasně dává najevo určitý postoj, k některým podle mě zbytečných "pravidel". Co mě zaujalo jsou zajímavě zatočené náušnice ze zlata od britské značky Shaun Leane, které na Meghan vypadají úžasně, a pak hranaté, zlaté psaníčko, které rozzářilo celý outfit. Taky mě moc mě potěšilo, že opět zvolila tenhle ležérní účes, kdy má vyčesané vlasy do takového volného drdolu, což musím říct se mi na ní líbí víc, než když má klasicky rozpuštěné vlasy, nebo takový ten trochu ulízlejší drdol. Harry samozřejmě opět zaválel v modrém obleku. P.S. Taky jste si všimli toho pána v šedivim obleku jak furt zíra na Meghan? :D

012_28329.jpg 038.jpg

Meghan and Harry attend a friend's wedding at St Mary the Virgin Church in Surrey (August 04)

10. srpna 2018 v 0:43 | Posted by: Ashley | © markle-meghan |  Gallery Updates

Minulou sobotu oslavila Meghan 37. narozeniny, a já jí dnes naprosto opožděně a stoprocentně zahanbeně přeji všechno nejlepší! :D Vypadá to, že žádná pompézní oslava neproběhla, místo toho se Meghan a Harry ukázali na svatbě jeho dlouholetého přítele Charlieho van Straubenzeeho a Daisy Jenks. Obřad se konal v kostele v hrabství Surrey v Jihovýchodní Anglii. Meghan vypadala úžasně elegantně, snad na všch fotkách se krásně směje. Na sobě měla šaty s tříbarevnou sukní od značky Club Monaco, která se mi popravdě ze začátku moc nelíbila, ale zjišťuju, že čím víc se na ni koukám, tím míň mi vadí :D Šaty doplnila černým kloboučkem od Philipa Treacyho, opět lodičkami Aquazzura s mašličkou na patě, tentokrát ale v černé barvě, a nakonec malým psaníčkem značky Kayu. Tohle je asi zatím moje nejoblíbenější album. Toho štěstí a pozitivní energie co z těch fotek vyzařuje.. to je k nezaplacení :)

001_28229.jpg 002_28429.jpg 003_28329.jpg 004_28229.jpg 005_28329.jpg

The Duke & Duchess of Sussex attend the Sentebale Polo 2018 in Windsor (July 26)

2. srpna 2018 v 21:52 | Posted by: Ashley | © markle-meghan |  Gallery Updates

Meghan byla minulý týden ve čtvrtek podpořit Harryho na zápase v pólu. Zápas se konal v Royal County of Berkshire Polo Club ve Windsoru, a Harry se ho zúčastnil, aby vybral peníze pro svou charitu Sentebale, která pomáhá dětem v Africe postižených chudobou a HIV. Na společné fotce stojí vedle Meghan Harryho dobrý přítel Nacho Figureas a jeho žena Delfina. Meghan měla na sobě tmavě modré džínové šaty značky Carolina Herrera (musím říct, že kdybych je viděla v obchodě tak by mě asi moc nezaujaly, ale Meghan padnou skvěle, mě přijde, že jí sluší snad úplně každá barva a každý střih), světle béžové psaníčko J. Crew a béžové lodičky značky Aqauzzura s takovou malou mašličkou vzadu, ty (a černé sluneční brýle) se mi na rozdíl od psaníčka líbily hodně :D Mějte názor jakej chcete, ale to psaníčko je prostě ohavný :D Meghan také předala trofej vítezi celého zápasu, což byl překvapivě Harry, a jeho tým...náhoda? :D Ke konci alba a na videu můžete vidět, jak ho za odměnu políbila ♥ :)

014_28129.jpg 028.jpg 031_28129.jpg 077_28129.jpg 090.jpg